Globalleşen ve sürekli değişen dünyada, Pazar değişikliklerine hızla cevap vermek için müşterilerin ihtiyaçlarını biliyoruz.

Depolama imkanlarımız, yükünüzün depolama ve işlenmesi için doğru yeri bulmamızı sağlar. Yüklerinizin en uygun ve olabildiğince etkili bir şekilde işlenmesini sağlıyoruz. Ürün ve ihtiyaçlarınıza özel sektörel bazda depolama imkanı sunuyoruz.

Depolama, lojistik faaliyetleri açısından, verimli yönetim uygulamalarıyla büyük ölçüde azaltılabilecek temel bir maliyet faktörüdür.

AKTOĞ depo ve dağıtım merkezi yönetimini desteklemeye yönelik özelleştirilmiş  Depo Yönetim Sistemi (WMS  - Warehouse Management System) yazılım uygulamaları oluşturuyor. Yazılım, üretim ve stok seviyelerinin hesaplanmasını da içeren günlük planlama yoluyla kaynakların optimize edilmesini sağlıyor.

aktog-depolama-hizmetleri-01

aktog-depolama-warehouse-003-s

AKTOĞ aynı zamanda, malların gümrük geçiş işlemleri ve gümrük resimlerinin ödenmesi için özel talimatlar dâhil olmak üzere, spesifik depolama ihtiyaçlarına yönelik özelleştirilmiş çözümler sunuyor. WMS sayesinde mallar etkin ve verimli bir biçimde işlenip taşınabiliyor.

Gelen yüklerinizin kayıt ve denetimi gibi depolara giriş işlemlerini de yönetiyoruz. Inbound hizmetlerimiz yüklerin boşaltılması ve paletlenmesi ve gelen yükün zarar görüp görmediğini denetlemedir. Aynı zamanda ürünlerin seri numaralandırma, kayıt altına alma ve bunları raflara göre ayırma işlemlerini de yapıyoruz.

Giden yüklerin depolanma servisleri ‘Süresi Önce Biten, Önce Çıkar’ (FEFO), ‘Son Gelen Önce Çıkar’ (LIFO) ve ‘Önce Giren, Önce Çıkar’ (FIFO) gibi geniş bir toplama servisini içerir. Satış siparişinizi dinamik toplama metodu ile işler, siparişin doğruluğu kontrol eder, israliyeleri damgalar ve yükleri araçlara yükleriz.

DEPO TASARIMI

Verimli depo tasarımı, verimli bir tedarik zincirinin temelidir. Kullanılmayan depo alanlarınızı değerlendirin, mevcut ve yeni yapılacak depolarınızın kalibrasyonu yoluyla, büyük sermaye maliyetleri altına girmeksizin dağıtım sürecinizi düzenleyin ve tedarik zinciri performansınızı maksimize eden veri odaklı, ergonomik depo yerleşim planları oluşturun.

AKTOĞ sizinle birlikte çalışarak;

 • Deponuzun her bir santimetrekaresinin operasyonel olmasını sağlayan,
 • Etkin ve verimli iş akışı ve takip teknolojisiyle sipariş ve toplama hatalarını ortadan kaldıran,
 • Akıllı envanter yönetimi yoluyla kaynak tahsisini optimize eden,
 • İşinizin dinamik ihtiyaçlarına göre değişip büyüyen bir depo tasarımı geliştirmenizi sağlar.

Hizmet yelpazemiz şu hizmetleri kapsar:

 • Tesis lokasyonu ve saha analizi
 • Tedarik Zinciri Modellemesi
 • Ağ Optimizasyonu
 • Çapraz sevkiyat yerleşimi ve planlaması
 • Tesis simülasyon modellemesi
 • Süreç akışı analizi
 • Operasyon mühendisliği ve süreç geliştirme

 

aktog-depolama-warehouse-004

aktog-depolama-warehouse-teknoloji-technology

TEKNOLOJİ

AKTOĞ’un son teknoloji ürünü depolama, yazılım ve operasyon yönetimi sistemleriyle, operasyonlarınızın en ince detayına kadar her zaman senkronize olmasını ve zamanında yürütülmesini sağlayın.

Kompleks lojistik ve tedarik zinciri yönetimi ihtiyaçlarınıza yeni ve etkili çözümler getiren AKTOĞ, depo yönetim sistemi (WMS), envanter düzeylerini ve stok lokasyonlarını takip etme gibi görevlerin merkezi olarak kontrol edilmesini sağlar ve bu sayede iş ağınız ne kadar geniş olursa olsun, deponuzdaki günlük operasyonları destekleyen esnek, ihtiyaçlarınıza göre ayarlanabilen bir teknoloji sunar.

Sizinle birlikte gelişerek kaynaklarınızı optimize edecek ve kâr marjlarınızı artıracak sezgisel bir sistemle çok-kanallı pazarların dinamik taleplerini takip edin ve rekabette öne geçin.

Hemen bir AKTOĞ danışmanı ile görüşün; depo tasarımınızı kapsamlı bir biçimde inceleyerek sizin için maliyet tasarrufu ve üretkenlik artışı sağlayabilecek alanları belirleyelim.