Hakkımızda

2004 yılında C-2 yetki belgesi alarak uluslararası taşımacılık faaliyetlerine başlayan firmamız merkezi Mersin’de olan ; C-2 yetki belgesinde 90 özmal çekici + 90 özmal dorse araç bulunan ve Türkiye’den tüm Avrupa ülkelerine , Avrupa ülkelerinden de Türkiye’ye ve Gürcistan, Azerbeycan, Ermenistan, Irak ülkelerine uluslararası taşımacılık yapmakta olan müşteri memnuniyeti odaklı bir firmadır. Türkiye’nin en genç filolarından birine sahip olan firmamız 90 özmal çekici + 90 özmal dorse araçlık filosu ile komple ve parsiyel olarak ithalat ve ihracat karayolu taşımacılığı yapmaktadır.

Filomuzda bulunan araçlarımızın 70 adeti çift katlı frigo ve 20 adet çift katlı+bölmeli (çift dereceli taşımalar için) araçlar olup tüm araçlarımızda ısı kaydedici cihazlar bulunmakta ve araç filomuz 7/24 kesintisiz uydu takip sistemi ile takip edilmektedir. Dorselerin tümü çiçek taşımalarına uygundur.

Kurulduğu ilk günden itibaren sektörün öncü markaları arasında olma hedefiyle yola çıkmış olan firmamız her türlü lojistik hizmetlerini sunan bir yapıya kavuşmuş bulunmakta ve sektörün gereksinim duyduğu her türlü hizmeti birleşik bir şekilde uluslararası arenada sunabilmekte ve taşımacılık , depolama , gümrükleme çözümlerini müşterilerine sunmaktadır. Portföyümüzdeki müşteriler ve müşterilerimiz için ürettiğimiz hizmetler ve çözümler sayesinde sektörde öncü marka olma hedefimize her geçen zaman içinde daha da yaklaşmaktayız.

Ayrıca Allgaier Gruppe Deutschland firmasının Türkiye acentası olarak Türkiye’de ve Almanya’da her türlü depolama, gümrükleme, Avrupa ülkeleri içinde iç taşımalarda, komple ve parsiyel taşımalarda hizmet vermekteyiz.

Firmamız Aktoğ Uluslararası Nakliyat 2004 yılında çıktığı kalite yolculuğuna , modern lojistik hizmetlerini kalite standartları ile belgeleyerek 2012 yılında ISO9001:2008 belgesi almıştır. Vizyon, misyon ve değerlerimiz ışığında taşımacılıkta farklılıklar yaratarak, sürekli büyüyen, her zaman daha fazlası ilkesiyle müşteri odaklı, takım ruhu ile hizmet vererek , hizmet aldığımız tedarikçi ,acente vb. ve hizmet verdiğimiz müşteri işbirliklerimiz ile “kazan kazan” felsefesine uygun olarak çalışarak ve karşılıklı gelişimi sağlamak adına çaba göstererek taşımacılık sektöründe yolumuza devam etmekteyiz.Tüm bu belirttiğimiz özelliklerimizle sayın firmanızın ithalat-ihracat sevkiyatlarınızda komple ve parsiyel – dereceli / kuru yüklerinizde çalışmak ve işbirliği yapmak arzusundayız.Tüm navlun talepleriniz ivedilikle maksimum rekabetçi navlun fiyatlarımızla değerlendirilip tarafınıza teklifimiz geçilecektir.