Karayolu
Taşımacılığı

Çift Bölmeli
Taşımacılık

Filomuzda bulunan dorselerimiz müşterilerimize her türlü yük çeşidinde çözümler sunmak amacıyla oluşturulmuştur. Canlı bitki ve çiçek taşımalarında kullanılan dorselerimizle de müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Filomuzda çift bölmeli dorselerimiz bulunmakta olup müşterilerimizin farklı derecelerde taşınması gereken yüklerini de aynı anda taşımaktayız.

Ayrıca Pharmaserv-pharma ilaç taşıma sertifikamız bulunmaktadır.

AKTOĞ, filosuna dahil ettiği frigorifik dorseli araçlar ile sıcaklık kontrollü taşımacılık alanında da müşterilerine kusursuz hizmet sunuyor.

-20, + 20 santigrat derecede dondurulmuş ürünleri, sebze ve meyve yüklerini taşıma kapasitesine sahip bu araçlarla, gıda lojistiği faaliyetleri AKTOĞ tarafından başarıyla gerçekleştiriliyor.

Farklı taşıma fonksiyonlarına göre tenteli, çift katlı, askılı, izolasyonlu ve özel fren donanımlı araçlarıyla çok farklı sektörlere hizmet verebilmektedir. Araçların tümü gerekli güvenlik ekipmanlarına sahip olduğu gibi, gerçek zamanlı izleme ve takip olanağı sağlayan dynafleet ve fleetboard sistemleriyle donatılmış durumdadır.

AKTOĞ Filo Yönetimi, ürünlerin taşınmasında kullanılacak araçların merkezi olarak seçimi, rotalanması ve takibi gibi faaliyetleri kaynakların verimli kullanılması esasıyla yönetmektedir.

Sıcaklık
Kontrollü
Taşımacılık

Avrupa,
Türkiye ve
3. Ülkeler

Teknolojiyi en üst seviyede tutan ve her zaman inovatif bakış açısıyla teknolojik altyapıya önemli yatırımlar yapan AKTOĞ, tüm Avrupa, Türkiye, Rusya, Ukrayna, CIS ülkeleri ve İran arasında parsiyel ve komple araç taşımacılığı hizmeti vermektedir.

En efektif taşımacılık modellerini kullanarak hizmet veren AKTOĞ; otomotiv, FMCG, sağlık, e-ticaret, perakende ve tekstil, imalat ve elektronik başta olmak üzere birçok farklı sektöre özel çözümler üretmektedir.

Geniş hizmet ağı, dünya çapında güçlü acentaları, operasyonel ve sektörel uzmanlığı, müşteri odaklı çözümleri, gerçek anlamda müşteri ilişkileri yönetimini benimseyen ekibi, sipariş yönetim sistemleri, forwarding becerisi, modern ve çevreci filosuyla AKTOĞ, şeffaf, kaliteli ve güvenilir hizmet sunmaktadır.

Sürekli geliştirilen sipariş yönetimi sistemleri; operasyon yönetiminde verimlilik sağlarken, müşterilerine de izlenebilirlik, takip kolaylığı ve şeffaflık sağlamaktadır.

Şeffaf,
Kaliteli ve
Güvenilir
Hizmet

Avrupa,
Türkiye ve
3. Ülkeler

Araçları ve yükleri gerçek zamanlı olarak harita üzerinde takip edebilir, tahmini sürüş sürelerini ve kilometre bilgilerini alabilirsiniz. AKTOĞ’un ve işbirliği içinde olduğu acentaların, ayrıca müşteri ve tedarikçilerinin lokasyonlarını harita üzerinde görüntüleyebilir, tüm siparişleriyle ilgili sipariş ve zaman tabanlı analizlerle raporlara ulaşabilir, bunları müşteri ve/veya tedarikçiler bazında özelleştirebilirsiniz.

Tüm siparişlerinin statülerini izleyebilirler.
Müşterilerin taşınan ürünlerinin güncel durumu e-postayla zamanında iletilmektedir. Talep edilmesi halinde, firma mümessili gibi farklı iş ortakları da dahil, müşterilerimizin iş ortaklarına da çıkış/varış avisi olarak güncel durum gönderilmektedir.

Teklif Alın

Mail Adresinizi Giriniz *