Filomuzda bulunan dorselerimiz müşterilerimize her türlü yük çeşidinde çözümler sunmak amacıyla oluşturulmuştur. Canlı bitki ve çiçek taşımalarında kullanılan dorselerimizle de müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Filomuzda 20 adet çift bölmeli dorselerimiz bulunmakta olup müşterilerimizin farklı derecelerde taşınması gereken yüklerinide aynı anda taşımaktayız. Ayrıca 10 adet dorsemizde Pharmaserv-pharma ilaç taşıma sertifikası bulunmaktadır.

İlaç sanayinde faaliyet gösteren müşterilerimizin Medikal - İlaç  yüklemelerinde çözümler sunduğumuz dorselerimiz.

cool_liner_pharma_pharmaserv

aktog-sicaklik-kontrollu-tasimacilik

Sıcaklık Kontürollü Taşımacılık

AKOĞ, filosuna dahil ettiği frigorifik dorseli araçlar ile sıcaklık kontrollü taşımacılık alanında da müşterilerine kusursuz hizmet sunuyor.

-20, + 20 santigrat derecede dondurulmuş ürünleri, sebze ve meyve yüklerini taşıma kapasitesine sahip bu araçlarla, gıda lojistiği faaliyetleri AKTOĞ tarafından başarıyla gerçekleştiriliyor.

Farklı taşıma fonksiyonlarına göre tenteli, çift katlı, askılı, izolasyonlu ve özel fren donanımlı araçlarıyla çok farklı sektörlere hizmet verebilmektedir. Araçların tümü gerekli güvenlik ekipmanlarına sahip olduğu gibi, gerçek zamanlı izleme ve takip olanağı sağlayan dynafleet ve fleetboard sistemleriyle donatılmış durumdadır.

AKTOĞ Filo Yönetimi, ürünlerin taşınmasında kullanılacak araçların merkezi olarak seçimi, rotalanması ve takibi gibi faaliyetleri kaynakların verimli kullanılması esasıyla yönetmektedir.

Çoğunluğu Volvo  marka çekicilerden oluşan AKTOĞ filosu, 2015 yılı itibarıyla 45 çekiciye sahiptir. Çekicilerin ortalama yaşı 3 yıl olup EURO 5 ve EURO 6 egzoz normlarına uygundur.

Komple

Teknolojiyi en üst seviyede tutan ve her zaman inovatif bakış açısıyla teknolojik altyapıya önemli yatırımlar yapan AKTOĞ, tüm Avrupa, Türkiye, Rusya, Ukrayna, CIS ülkeleri ve İran arasında parsiyel ve komple araç taşımacılığı hizmeti vermektedir.

En efektif taşımacılık modellerini kullanarak hizmet veren AKTOĞ; otomotiv, FMCG, sağlık, e-ticaret, perakende ve tekstil, imalat ve elektronik başta olmak üzere birçok farklı sektöre özel çözümler üretmektedir.

Şeffaf, Kaliteli ve Güvenilir Hizmet

Geniş hizmet ağı, dünya çapında güçlü acentaları, operasyonel ve sektörel uzmanlığı, müşteri odaklı çözümleri, gerçek anlamda müşteri ilişkileri yönetimini benimseyen ekibi, sipariş yönetim sistemleri, forwarding becerisi, modern ve çevreci filosuyla AKTOĞ, şeffaf, kaliteli ve güvenilir hizmet sunmaktadır.

Sürekli geliştirilen sipariş yönetimi sistemleri; operasyon yönetiminde verimlilik sağlarken, müşterilerine de izlenebilirlik, takip kolaylığı ve şeffaflık sağlamaktadır.

 

 

kurumsal

aktog-volvo-fh-iv-filosu

Parsiyel

AKTOĞ olarak sizlere sunduğumuz parsiyel yük taşımacılığı ve parsiyel konteyner taşımacılığı fırsatını kaçırmayın. En ekonomik ve sigorta kapsamında yolculuğa çıkan ve en kısa sürede alıcısına ulaşan yükleriniz bizleri her gün bir adım daha geliştirmektedir.

Uzman personellerimiz ve prensipli çalışma ortamlarımız siz değerli müşterilerimize en güzel olanakları sunmaktadır.

Parsiyel Yük Taşımacılığı ile ilgili siz değerli müşterilerimize karşı çözüm odaklarımız aşağıda’ki gibidir;

  • 7/24 canlı destek ve irtibat telefonu,
  • Sigortalı yük taşımacılığı,
  • Hızlı ve güvenilir bir şekilde seyahat ve kısa sürede teslimat,
  • Ekonomik fiyat değerlendirmesi,
  • Uzman personeller ve disiplinli çalışma ortamlarımız bulunmaktadır.

Türkiye’nin önde gelen firmalarından olan AKTOĞ her gün daha da gelişmekte ve siz değerli müşterilerimiz sayesinde farkımızı yaratmaktayız. Eğer sizde ekonomik ve uygun bir Parsiyel Yük Taşımacılığı yapmak istiyorsanız doğru adrestesiniz.

Proje Taşımacılığı

Proje taşımacılığı, standart dışı ölçülerdeki ağır yüklerin bir yerden başka bir yere yine standart dışı yöntemlerle taşınmasıdır. Ülkemizde proje taşımacılığı yapan bir çok firma vardır.Önemli olan doğru firmayla çalışmak. AKTOĞ olarak her zaman sizlere kaliteli hizmet vermeye özen gösterdik, kaliteden ödün vermeden müşteri odaklı çalışmalar yaptık.Siz de taşımacılık işlemlerinizi bizle gerçekleştirin ve farkımızı görün. AKTOĞ olarak Proje taşımacılığında verdiğimiz hizmetler: Proje taşıma ve senaryo yönetimi; Yol izni alma ; Teknik ekipmanların tedarik edilmesi; Dış ticaret ve mevzuat desteği;Yerel bilgilendirme; Ağır yük taşımacılığı; Anahtar teslim maliyet yönetimi; Sipariş izleme; Vinç ve survey ; Full charter ve part charter gemi kiralamaları; Malzemelerin paketlenmesi ve sabitlenmesi; Emtia sigortası; Belge çıkışı.

Proje taşımacılığı, sektörünün içerisine giren birçok teslimatlar vardır: Fabrika; Boru hatları; Santraller; Buhar tribünleri; Isı kazanları ve transformatörler; Tanklar ve basınç araçları; Demir fırınlar bu kapsamda taşınabilen malzemelerden birkaçıdır.

AKTOĞ olarak müşterilerimizin talebi doğrultusunda, ithalat ve ihracat yüklerini geniş taşıma alternatifleri ve lojistik hizmetler ile destekleyerek yüklerinizi mümkün olan en kısa sürede gerçekleştirmekteyiz.Firmamız tüm bu hizmet süreci içerisinde merkez, şube, depo, liman ofisleri ve teknolojik alt yapıları ile proje taşımacılığında güvenin ve hızlı hizmetin adresi olmaktadır.

 

 

aktog-volvo-proje-tasimaciligi

aktog-arac-yuk-takip-sistemi

Araç ve Yük Takip Sistemi

Yük Takip ve İzleme Sistemi
Araçları ve yükleri gerçek zamanlı olarak harita üzerinde takip edebilir,
Tahmini sürüş sürelerini ve kilometre bilgilerini alabilir,
AKTOĞ’un ve işbirliği içinde olduğu acentaların, ayrıca müşteri ve tedarikçilerinin lokasyonlarını harita üzerinde görüntüleyebilir,
Tüm siparişleriyle ilgili sipariş ve zaman tabanlı analizlerle raporlara ulaşabilir, bunları müşteri ve/veya tedarikçiler bazında özelleştirebilir,
Tüm siparişlerinin statülerini izleyebilirler.
Müşterilerin taşınan ürünlerinin güncel durumu e-postayla zamanında iletilmektedir. Talep edilmesi halinde, firma mümessili gibi farklı iş ortakları da dahil, müşterilerimizin iş ortaklarına da çıkış/varış avisi olarak güncel durum gönderilmektedir.